Viktig melding

Lukk meldinga
Du ser her ei liste over alle møta det er sendt innkalling til. Ved å klikke på eit møte får du meir informasjon om møtet.
 
Clear
     
 

Møteplan 2024

Utval for samfunn

Møteplan 2024
vekedatoStatusSakskartProtokoll
318.01.2024   08.15 - 10.20Vedtak er påført møtetInnkalling - Utval for samfunn - 18.01.2024 (Hoveddokument) Protokoll - Utval for samfunn - 18.01.2024 (Hoveddokument)
822.02.2024   08.15 - 09.11Vedtak er påført møtetInnkalling - Utval for samfunn - 22.02.2024 (Hoveddokument) Protokoll - Utval for samfunn - 22.02.2024 (Hoveddokument)
1511.04.2024   08.15 - 09.06Vedtak er påført møtetInnkalling - Utval for samfunn - 11.04.2024 (Hoveddokument) Protokoll - Utval for samfunn - 11.04.2024 (Hoveddokument)
2230.05.2024   08.15 - 13.00Innkalling er sendt
2520.06.2024   08.15 - 13.00Møtet er under planlegging
3422.08.2024   08.15 - 13.00Møtet er under planlegging
3926.09.2024   08.15 - 13.00Møtet er under planlegging
4431.10.2024   08.15 - 13.00Møtet er under planlegging
4721.11.2024   08.15 - 13.00Møtet er under planlegging
5012.12.2024   08.15 - 13.00Møtet er under planlegging

Medlemmer

NamnPartiMedlemTelefonEpost
Magnus ÅnestadKristeleg FolkepartiUtvalsleiar92067840Magnus.Anestad@politiker.ha.no
Knut Åge GjersdalSenterpartietNestleiar92689714KnutAge.Gjersdal@politiker.ha.no
Håkon KviaFremskrittspartietMedlem99021030Hakon.Kvia@politiker.ha.no
Tone Karin SlettebøFremskrittspartietMedlem97157757ToneKarin.Slettebo@politiker.ha.no
Bodvar VoldHøgreMedlem97147703Bodvar.Vold@politiker.ha.no
Gunn Hege Skretting SirevågHøgreMedlemGunnHege.SkrettingSirevag@politiker.ha.no
Merethe Elin KviaHå-listaMedlem46922107MeretheElin.Kvia@politiker.ha.no
Olaus Trygve BjulandKristeleg FolkepartiMedlemOlausTrygve.Bjuland@politiker.ha.no
Hanne-Elise LindalSenterpartietMedlem41567044Hanne-Elise.Lindal@politiker.ha.no
Annette Jensen GimreBarn og unges repr.51 79 35 30Annette.Gimre@ha.kommune.no
Andreas BratlandFremskrittspartietVaramedlem
Børge ForbergFremskrittspartietVaramedlem95759847borge.forberg@gmail.com
Eli Irene Wetteland NygårdFremskrittspartietVaramedlem95331356EliIrene.WettelandNygard@politiker.ha.no
Geir UndheimFremskrittspartietVaramedlem95006960Geir.Undheim@politiker.ha.no
Cato LobekkHøgreVaramedlemcato.lobekk@gmail.com
Irene OmlandHøgreVaramedlem47510131irene.omland@politiker.ha.no
Lars HognestadHøgreVaramedlem
Per Terje DalenHøgreVaramedlemptdalen75@gmail.com
Monica PollestadKristeleg FolkepartiVaramedlem41680773Monica.Pollestad@politiker.ha.no
Renate SkrettingKristeleg FolkepartiVaramedlem99580575Renate.Skretting@politiker.ha.no
Stein AarslandKristeleg FolkepartiVaramedlem48235570Stein.Aarsland@politiker.ha.no
Vegard AskKristeleg FolkepartiVaramedlem92649080vegard.ask@politiker.ha.no
Gry Kirsti Høyland SirevågSenterpartietVaramedlem93879857GryKirsti.HoylandSirevag@politiker.ha.no
Hans AanestadSenterpartietVaramedlemHans.Aanestad@politiker.ha.no
Karen GjersdalSenterpartietVaramedlem46744683karen.gjersdal@gmail.com
Svein HøylandSenterpartietVaramedlem97099201Svein.Hoyland@politiker.ha.no
Bjørg UelandHå-listaVaramedlem
Magnus ØstbyHå-listaVaramedlem918 45 157magnus.ostby@lyse.net
Paul SkrettingHå-listaVaramedlem91649985Paul.Skretting@politiker.ha.no

Kontaktinformasjon om tenesta

Hå kommune
Rådhusgata 8
4360 Varhaug
Telefon: 51793000