Du ser her ei liste over alle møta det er sendt innkalling til. Ved å klikke på eit møte får du meir informasjon om møtet.
 
Clear
     
 

Møteplan 2022

Kommunestyret

Møteplan 2022
vekedatoStatusSakskartProtokoll
717.02.2022   18.00 - 20.30Vedtak er påført møtetInnkalling - Kommunestyret - 17.02.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Kommunestyret - 17.02.2022 (Hoveddokument)
1222.03.2022   18.00 - 20.20Vedtak er påført møtetInnkalling - Kommunestyret - 22.03.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Kommunestyret - 22.03.2022 (Hoveddokument)
1805.05.2022   18.00 - 20.10Vedtak er påført møtetInnkalling - Kommunestyret - 05.05.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Kommunestyret - 05.05.2022 (Hoveddokument)
2230.05.2022   18.00 - 19.00Vedtak er påført møtetInnkalling - Kommunestyret - 30.05.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Kommunestyret - 30.05.2022 (Hoveddokument)
2416.06.2022   18.00 - 21.00Vedtak er påført møtetInnkalling - Kommunestyret - 16.06.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Kommunestyret - 16.06.2022 (Hoveddokument)
3608.09.2022   18.00 - 20.50Vedtak er påført møtetInnkalling - Kommunestyret - 08.09.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Kommunestyret - 08.09.2022 (Hoveddokument)
4220.10.2022   18.00 - 20.00Vedtak er påført møtetInnkalling - Kommunestyret - 20.10.2022 (Hoveddokument) Tilleggsinnkalling - Kommunestyret - 20.10.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Kommunestyret - 20.10.2022 (Hoveddokument)
4617.11.2022   18.00 - 20.15Vedtak er påført møtetInnkalling - Kommunestyret - 17.11.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Kommunestyret - 17.11.2022 (Hoveddokument)
5015.12.2022   14.00 - 19.00Møtet er under planlegging

Medlemmer

NamnPartiMedlemTelefonEpost
Jonas SkrettinglandKristeleg FolkepartiOrdførar91708515Jonas.Skrettingland@politiker.ha.no
Svein HøylandSenterpartietVaraordførar97099201Svein.Hoyland@politiker.ha.no
Elin Hetland MongHå-listaMedlem47501246Elin.HetlandMong@politiker.ha.no
Grete Hove VikedalHå-listaMedlem91671411GreteHove.Vikedal@politiker.ha.no
Mariann SkjærpeHå-listaMedlem41282243Mariann.Skjaerpe@politiker.ha.no
Merethe Elin KviaHå-listaMedlem90058247MeretheElin.Kvia@politiker.ha.no
Ragnvald RiisHå-listaMedlem90525257Ragnvald.Riis@politiker.ha.no
Reidar HålandHå-listaMedlem90655342Reidar.Haland@politiker.ha.no
Sefany MesfinHå-listaMedlem99214802Sefany.Mesfin@politiker.ha.no
Terje MjåtveitHå-listaMedlem47702650Terje.Mjatveit@politiker.ha.no
Tor Henrik SøilandHå-listaMedlem92011725TorHenrik.Soiland@politiker.ha.no
Andreas BjorlandKristeleg FolkepartiMedlem92890333Andreas.Bjorland@politiker.ha.no
Jorunn Bø LøgeKristeleg FolkepartiMedlem47500664Jorunn.BoLoge@politiker.ha.no
Kjersti SkjævelandKristeleg FolkepartiMedlem40219037Kjersti.Skjaeveland@politiker.ha.no
Magnus ÅnestadKristeleg FolkepartiMedlem92067840Magnus.Anestad@politiker.ha.no
Renate SkrettingKristeleg FolkepartiMedlem99580575Renate.Skretting@politiker.ha.no
Vegard AskKristeleg FolkepartiMedlem92649080vegard.ask@politiker.ha.no
Einar VigrestadHøgreMedlem93239774Einar.Vigrestad@politiker.ha.no
Elisabeth S ThunshelleHøgreMedlem92038010ElisabethS.Thunshelle@politiker.ha.no
Gunn Dalen HålandHøgreMedlem97561987Gunn.DalenHaland@politiker.ha.no
Jan Erik TuenHøgreMedlem97522386JanErik.Tuen@politiker.ha.no
Jan Harald ForsmoHøgreMedlem46944273JanHarald.Forsmo@politiker.ha.no
Anders Braut UelandSenterpartietMedlem90134805Anders.BrautUeland@politiker.ha.no
Gry Kirsti Høyland SirevågSenterpartietMedlem93879857GryKirsti.HoylandSirevag@politiker.ha.no
Lenita SalteSenterpartietMedlem41447071Lenita.Salte@politiker.ha.no
Sjur HålandSenterpartietMedlem98209381Sjur.Haland@politiker.ha.no
Njål SikvelandArbeidarpartietMedlem46953119Njal.Sikveland@politiker.ha.no
Solfrid FuglsethArbeidarpartietMedlem90959866Solfrid.Fuglseth@politiker.ha.no
Tone Elin BergeArbeidarpartietMedlem99516178Tone.Elin.Berge@politiker.ha.no
Marianne Houen OsmundsenFremskrittspartietMedlem93432421Marianne.Houen.Osmundsen@politiker.ha.no
Paul SkrettingFremskrittspartietMedlem91649985Paul.Skretting@politiker.ha.no
Svein Arve NygårdFremskrittspartietMedlem90084495Svein.Arve.Nygard@politiker.ha.no
Jeanette Lea RomsloSosialistisk VenstrepartiMedlem90408224Jeanette.LeaRomslo@politiker.ha.no
Anja Ulriksen RyggHå-listaVaramedlem48494862
Annette Jensen GimreHå-listaVaramedlem 48087834annette.jensenGimre@politiker.ha.no
Asgeir VikedalHå-listaVaramedlem91382938
Bergljot Gausland AunetHå-listaVaramedlem95047320bgau@skule.ha.no
Emil VatneHå-listaVaramedlem40042016Emil.Vatne@politiker.ha.no
Geir UndheimHå-listaVaramedlem95006960geir.undheim@rogfk.no
Henriette MjåtveitHå-listaVaramedlem90739510henriette.mjatveit@ha.kommune.no
Ingunn HøilandHå-listaVaramedlem41532637
Kaj StokkelandHå-listaVaramedlem99287592
Lars Andreas E AadnesenHå-listaVaramedlem95824215laa@lre.no
Maria Leonora VålandHå-listaVaramedlem95439782MariaLeonora.Valand@ha.kommune.no
Asgeir PollestadKristeleg FolkepartiVaramedlem92053363
Christian GroveKristeleg FolkepartiVaramedlem
Eli BjulandKristeleg FolkepartiVaramedlem90278603Eli.Bjuland@politiker.ha.no
Jon AarslandKristeleg FolkepartiVaramedlemjon.aarsland@gmail.com
Lovise EspedalKristeleg FolkepartiVaramedlem97075889Lovise.Espedal@politiker.ha.no
Reid Ivar Bjorland DahlKristeleg FolkepartiVaramedlem
Silje BjorlandKristeleg FolkepartiVaramedlem
Stein AarslandKristeleg FolkepartiVaramedlem48235570steinaarsland@gmail.com
Tom RisaKristeleg FolkepartiVaramedlem
Anne Vold JensenSenterpartietVaramedlem99405001AnneVold.Jensen@politiker.ha.no
Bjørg SandveSenterpartietVaramedlem
Bjørn Ståle BekkeheienSenterpartietVaramedlem
Hans AanestadSenterpartietVaramedlemHans.Aanestad@politiker.ha.no
Knut Åge GjersdalSenterpartietVaramedlem92689714KnutAge.Gjersdal@politiker.ha.no
Lars MadlandSenterpartietVaramedlem
Ove AanestadSenterpartietVaramedlem
Silje Hadland HaarrSenterpartietVaramedlem48293349Silje.HadlandHaarr@politiker.ha.no
Dagne Skjærpe AksnesHøgreVaramedlem48228828DagneSkjaerpe.Aksnes@politiker.ha.no
Eirik SandangerHøgreVaramedlem91361676eirik.sandanger@politiker.ha.no
Irene OmlandHøgreVaramedlem47510131irene.omland@politiker.ha.no
Jon-Ingar MælandHøgreVaramedlem99447200Jon-Ingar.Maeland@politiker.ha.no
Lars AanestadHøgreVaramedlem
Lene Qvalbein KvermeHøgreVaramedlem99104850Lene.QvalbeinKverme@politiker.ha.no
Torill Søyland UtbjoaHøgreVaramedlem41336932tsutbjoa@gmail.com
Egil TorlandArbeidarpartietVaramedlem90500665egil.torland@tine.no
Martin SalteArbeidarpartietVaramedlem90183082
Simen JohansenArbeidarpartietVaramedlem47161255Simen.Johansen@politiker.ha.no
Tina Salte RoslandArbeidarpartietVaramedlem99701790Tina.SalteRosland@politiker.ha.no
Torgeir ThorsteinssonArbeidarpartietVaramedlem92868000
Wibecke NatåsArbeidarpartietVaramedlem91353216Wibecke.Natas@politiker.ha.no
Andreas TysseFremskrittspartietVaramedlem91868373
Eli Irene Wetteland NygårdFremskrittspartietVaramedlem95331356Eli.Irene.Nygard@politiker.ha.no
Ernst-Andre UndheimFremskrittspartietVaramedlem
Jonas VarhaugFremskrittspartietVaramedlem90579580jonas.varhaug@gmail.com
Leif Egil EspedalFremskrittspartietVaramedlem90956512leifegil.espedal@politiker.ha.no
Torild Helene VatnamotFremskrittspartietVaramedlem98617870vatnamot@online.no
Elisabeth Haukeli SkrettingSosialistisk VenstrepartiVaramedlem93016891
Per Arne SkrettingSosialistisk VenstrepartiVaramedlem91335018
Rebecca PonceSosialistisk VenstrepartiVaramedlem
Øyvind Kvitvær LeidlandSosialistisk VenstrepartiVaramedlem90512529Oyvind.KvitvaerLeidland@politiker.ha.no

Kontaktinformasjon om tenesta

Hå kommune
Rådhusgata 8
4360 Varhaug
Telefon: 51793000