Du ser her ei liste over alle møta det er sendt innkalling til. Ved å klikke på eit møte får du meir informasjon om møtet.
 
Clear
     
 

Møteplan 2022

Formannskapet

Møteplan 2022
vekedatoStatusSakskartProtokoll
211.01.2022   09.05 - 10.20Vedtak er påført møtetInnkalling - Formannskapet - 11.01.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 11.01.2022 (Hoveddokument)
318.01.2022   08.00 - 09.00Vedtak er påført møtetInnkalling - Formannskapet - 18.01.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 18.01.2022 (Hoveddokument)
608.02.2022   09.00 - 10.10Vedtak er påført møtetInnkalling - Formannskapet - 08.02.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 08.02.2022 (Hoveddokument)
1115.03.2022   08.00 - 10.35Vedtak er påført møtetInnkalling - Formannskapet - 15.03.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 15.03.2022 (Hoveddokument)
1726.04.2022   08.25 - 09.28Vedtak er påført møtetInnkalling - Formannskapet - 26.04.2022 (Hoveddokument) Tilleggsinnkalling - Formannskapet - 26.04.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 26.04.2022 (Hoveddokument)
2307.06.2022   08.00 - 10.35Vedtak er påført møtetInnkalling - Formannskapet - 07.06.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 07.06.2022 (Hoveddokument)
2523.06.2022   15.30 - 16.00Vedtak er påført møtetInnkalling - Formannskapet - 23.06.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 23.06.2022 (Hoveddokument)
3423.08.2022   08.00 - 09.55Vedtak er påført møtetInnkalling - Formannskapet - 23.08.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 23.08.2022 (Hoveddokument)
4004.10.2022   08.00 - 09.50Vedtak er påført møtetInnkalling - Formannskapet - 04.10.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 04.10.2022 (Hoveddokument)
4508.11.2022   08.25 - 09.40Vedtak er påført møtetInnkalling - Formannskapet - 08.11.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 08.11.2022 (Hoveddokument)
4829.11.2022   08.00 - 11.04Vedtak er påført møtetInnkalling - Formannskapet - 29.11.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 29.11.2022 (Hoveddokument)
5015.12.2022   12.00 - 14.00Møtet er under planlegging

Medlemmer

NamnPartiMedlemTelefonEpost
Jonas SkrettinglandKristeleg FolkepartiOrdførar91708515Jonas.Skrettingland@politiker.ha.no
Svein HøylandSenterpartietVaraordførar97099201Svein.Hoyland@politiker.ha.no
Elisabeth S ThunshelleHøgreMedlem92038010ElisabethS.Thunshelle@politiker.ha.no
Gunn Dalen HålandHøgreMedlem97561987Gunn.DalenHaland@politiker.ha.no
Jan Erik TuenHøgreMedlem97522386JanErik.Tuen@politiker.ha.no
Elin Hetland MongHå-listaMedlem47501246Elin.HetlandMong@politiker.ha.no
Terje MjåtveitHå-listaMedlem47702650Terje.Mjatveit@politiker.ha.no
Tone Elin BergeArbeidarpartietMedlem99516178Tone.Elin.Berge@politiker.ha.no
Svein Arve NygårdFremskrittspartietMedlem90084495Svein.Arve.Nygard@politiker.ha.no
Grete Hove VikedalHå-listaVaramedlem91671411GreteHove.Vikedal@politiker.ha.no
Mariann SkjærpeHå-listaVaramedlem41282243Mariann.Skjaerpe@politiker.ha.no
Merethe Elin KviaHå-listaVaramedlem90058247MeretheElin.Kvia@politiker.ha.no
Tor Henrik SøilandHå-listaVaramedlem92011725TorHenrik.Soiland@politiker.ha.no
Andreas BjorlandKristeleg FolkepartiVaramedlem92890333Andreas.Bjorland@politiker.ha.no
Kjersti SkjævelandKristeleg FolkepartiVaramedlem40219037Kjersti.Skjaeveland@politiker.ha.no
Renate SkrettingKristeleg FolkepartiVaramedlem99580575Renate.Skretting@politiker.ha.no
Anders Braut UelandSenterpartietVaramedlem90134805Anders.BrautUeland@politiker.ha.no
Gry Kirsti Høyland SirevågSenterpartietVaramedlem93879857GryKirsti.HoylandSirevag@politiker.ha.no
Lenita SalteSenterpartietVaramedlem41447071Lenita.Salte@politiker.ha.no
Marianne Houen OsmundsenFremskrittspartietVaramedlem93432421Marianne.Houen.Osmundsen@politiker.ha.no
Paul SkrettingFremskrittspartietVaramedlem91649985Paul.Skretting@politiker.ha.no
Einar VigrestadHøgreVaramedlem93239774Einar.Vigrestad@politiker.ha.no
Jan Harald ForsmoHøgreVaramedlem46944273JanHarald.Forsmo@politiker.ha.no
Njål SikvelandArbeidarpartietVaramedlem46953119Njal.Sikveland@politiker.ha.no
Jeanette Lea RomsloSosialistisk VenstrepartiVaramedlem90408224Jeanette.LeaRomslo@politiker.ha.no

Kontaktinformasjon om tenesta

Hå kommune
Rådhusgata 8
4360 Varhaug
Telefon: 51793000