Viktig melding

Lukk meldinga
Du ser her ei liste over alle møta det er sendt innkalling til. Ved å klikke på eit møte får du meir informasjon om møtet.
 
Clear
     
 

Møteplan 2024

Kommunestyret

Møteplan 2024
vekedatoStatusSakskartProtokoll
608.02.2024   18.00 - 21.10Møtet er ferdig protokollertInnkalling - Kommunestyret - 08.02.2024 (Hoveddokument) Protokoll - Kommunestyret - 08.02.2024 (Hoveddokument)
1221.03.2024   18.00 - 21.26Møtet er ferdig protokollertInnkalling - Kommunestyret - 21.03.2024 (Hoveddokument) Protokoll - Kommunestyret - 21.03.2024 (Hoveddokument)
1802.05.2024   18.00 - 22.20Møtet er ferdig protokollertInnkalling - Kommunestyret - 02.05.2024 (Hoveddokument) Protokoll - Kommunestyret - 02.05.2024 (Hoveddokument)
2228.05.2024   18.00 - 18.30Møtet er ferdig protokollertInnkalling - Kommunestyret - 28.05.2024 (Hoveddokument) Protokoll KST 28.05.2024 (Hoveddokument)
2520.06.2024   18.00 - 21.40Møtet er ferdig protokollertInnkalling - Kommunestyret - 20.06.2024 (Hoveddokument) Protokoll - Kommunestyret - 20.06.2024 (Hoveddokument)
3605.09.2024   18.00 - 22.00Møtet er under planlegging
4217.10.2024   18.00 - 22.00Møtet er under planlegging
4614.11.2024   18.00 - 22.00Møtet er under planlegging
5012.12.2024   14.00 - 20.00Møtet er under planlegging

Medlemmer

NamnPartiMedlemTelefonEpost
Andreas BjorlandKristeleg FolkepartiOrdførar92890333Andreas.Bjorland@politiker.ha.no
Svein Arve NygårdFremskrittspartietVaraordførar90084495Svein.Arve.Nygard@politiker.ha.no
Bodvar VoldHøgreMedlem97147703Bodvar.Vold@politiker.ha.no
Gunn Dalen HålandHøgreMedlem97561987Gunn.DalenHaland@politiker.ha.no
Gunn Hege Skretting SirevågHøgreMedlemGunnHege.SkrettingSirevag@politiker.ha.no
Ingrid Opstad NjærheimHøgreMedlem90670524Ingrid.OpstadNjaerheim@politiker.ha.no
Irene OmlandHøgreMedlem47510131irene.omland@politiker.ha.no
Jan Harald ForsmoHøgreMedlem46944273JanHarald.Forsmo@politiker.ha.no
Trond KnutsenHøgreMedlem90180906Trond.Knutsen@politiker.ha.no
Asbjørn AuestadKristeleg FolkepartiMedlemasbjorn.auestad@lyse.net
Jonas SkrettinglandKristeleg FolkepartiMedlem91708515Jonas.Skrettingland@politiker.ha.no
Magnus ÅnestadKristeleg FolkepartiMedlem92067840Magnus.Anestad@politiker.ha.no
Olaus Trygve BjulandKristeleg FolkepartiMedlemOlausTrygve.Bjuland@politiker.ha.no
Renate SkrettingKristeleg FolkepartiMedlem99580575Renate.Skretting@politiker.ha.no
Stein AarslandKristeleg FolkepartiMedlem48235570Stein.Aarsland@politiker.ha.no
Vegard AskKristeleg FolkepartiMedlem92649080vegard.ask@politiker.ha.no
Eli Irene Wetteland NygårdFremskrittspartietMedlem95331356EliIrene.WettelandNygard@politiker.ha.no
Geir UndheimFremskrittspartietMedlem95006960Geir.Undheim@politiker.ha.no
Håkon KviaFremskrittspartietMedlem99021030Hakon.Kvia@politiker.ha.no
Marianne H OsmundsenFremskrittspartietMedlem93432421Marianne.Houen.Osmundsen@politiker.ha.no
Svein Kåre HegelstadFremskrittspartietMedlem90775049SveinKare.Hegelstad@politiker.ha.no
Elin Hetland MongHå-listaMedlem47501246Elin.HetlandMong@politiker.ha.no
Merethe Elin KviaHå-listaMedlem46922107MeretheElin.Kvia@politiker.ha.no
Reidar HålandHå-listaMedlemReidar.Haland@politiker.ha.no
Sefany MesfinHå-listaMedlem99214802Sefany.Mesfin@politiker.ha.no
Gry Kirsti Høyland SirevågSenterpartietMedlem93879857GryKirsti.HoylandSirevag@politiker.ha.no
Sjur HålandSenterpartietMedlem98209381Sjur.Haland@politiker.ha.no
Svein HøylandSenterpartietMedlem97099201Svein.Hoyland@politiker.ha.no
Njål SikvelandArbeidarpartietMedlem46953119Njal.Sikveland@politiker.ha.no
Wibecke NatåsArbeidarpartietMedlem91353216Wibecke.Natas@politiker.ha.no
Ove UnhammerIndustri- og næringspartietMedlem41217905Ove.Unhammer@politiker.ha.no
Arne HusvegKonservativtMedlem48430040Arne.Husveg@politiker.ha.no
Jeanette Lea RomsloSosialistisk VenstrepartiMedlemJeanette.LeaRomslo@politiker.ha.no
Anette VigrestadHøgreVaramedlemutica123@gmail.com
Cathrine Sirevåg AndreassenHøgreVaramedlem
Cato LobekkHøgreVaramedlemcato.lobekk@gmail.com
Kornelius VoldHøgreVaramedlemKornelius.Vold@politiker.ha.no
Lars HognestadHøgreVaramedlem
Odd Jan HålandHøgreVaramedlem93235222OddJan.Haland@politiker.ha.no
Per Terje DalenHøgreVaramedlemptdalen75@gmail.com
Petter Andre SirevågHøgreVaramedlem
Sandra KristensenHøgreVaramedlem41585866sandrakri04@icloud.com
Torill Søyland UtbjoaHøgreVaramedlem41336932tsutbjoa@gmail.com
Andreas BratlandFremskrittspartietVaramedlem
Brian JohannesenFremskrittspartietVaramedlem
Børge ForbergFremskrittspartietVaramedlem95759847borge.forberg@gmail.com
Ernst-Andre UndheimFremskrittspartietVaramedlemundheim89@hotmail.com
Jørn-Kåre LangelandFremskrittspartietVaramedlem
Tone Karin SlettebøFremskrittspartietVaramedlem97157757ToneKarin.Slettebo@politiker.ha.no
Torild Helene VatnamotFremskrittspartietVaramedlem98617870vatnamot@online.no
Victoria ErgaFremskrittspartietVaramedlem
Yvonne HålandFremskrittspartietVaramedlem
Asgeir PollestadKristeleg FolkepartiVaramedlem92053363
Christian GroveKristeleg FolkepartiVaramedlem
Irene S. AustnabergKristeleg FolkepartiVaramedlemisaustnaberg@gmail.com
Jørn VisteKristeleg FolkepartiVaramedlemj-viste@online.no
Karl HaugstadKristeleg FolkepartiVaramedlemkarl@morene.no
Kjersti SkjævelandKristeleg FolkepartiVaramedlem40219037Kjersti.Skjaeveland@politiker.ha.no
Mari VoldKristeleg FolkepartiVaramedlemMarivold33@gmail.com
Monica PollestadKristeleg FolkepartiVaramedlem41680773Monica.Pollestad@politiker.ha.no
Odd Kåre RuglandKristeleg FolkepartiVaramedlem
Bergljot Gausland AunetHå-listaVaramedlem95047320bgau@skule.ha.no
Henriette MjåtveitHå-listaVaramedlem90739510henriette.mjatveit@ha.kommune.no
Kaj StokkelandHå-listaVaramedlem99287592kaj.stokkeland@gmail.com
Liv Anne Aanestad VoldHå-listaVaramedlem
Magnus ØstbyHå-listaVaramedlem918 45 157magnus.ostby@lyse.net
Paul SkrettingHå-listaVaramedlem91649985Paul.Skretting@politiker.ha.no
Tor Arne VigreHå-listaVaramedlemTorArne.Vigre@politiker.ha.no
Anne Vold JensenSenterpartietVaramedlem99405001AnneVold.Jensen@politiker.ha.no
Hanne-Elise LindalSenterpartietVaramedlem41567044Hanne-Elise.Lindal@politiker.ha.no
Hans AanestadSenterpartietVaramedlemHans.Aanestad@politiker.ha.no
Karen GjersdalSenterpartietVaramedlem46744683karen.gjersdal@gmail.com
Knut Åge GjersdalSenterpartietVaramedlem92689714KnutAge.Gjersdal@politiker.ha.no
Lars MadlandSenterpartietVaramedlem
Ivar SalteArbeidarpartietVaramedlemIvar.Salte@politiker.ha.no
Kirsten RefsnesArbeidarpartietVaramedlem47380085Kirsten.Refsnes@politiker.ha.no
May Britt BirkelandArbeidarpartietVaramedlem91104090mbmonge@online.no
Oddgeir Sør-ReimeArbeidarpartietVaramedlem91671430gretmae@online.no
Soran SofiArbeidarpartietVaramedlem
Alf Kåre SirevågIndustri- og næringspartietVaramedlemalf.kare.sirevag@lyse.net
Bernt Olaf EgelandIndustri- og næringspartietVaramedlem93600225BerntOlaf.Egeland@politiker.ha.no
Odd Skjærpe KnarrumIndustri- og næringspartietVaramedlemodd@irvision.no
Otto Rimestad StokkelandIndustri- og næringspartietVaramedlem
Bernt MellemstrandKonservativtVaramedlem
Ingunn RimestadKonservativtVaramedlemingunnrimestad@gmail.com
Ivar Kristian BerlandKonservativtVaramedlem
Lars Jan Nord-VarhaugKonservativtVaramedlemnord-var@online.no
Bente IversenSosialistisk VenstrepartiVaramedlem
Elisabeth Haukeli SkrettingSosialistisk VenstrepartiVaramedlem93016891ehsk@lyse.net
Vibeke WintherSosialistisk VenstrepartiVaramedlem
Øyvind Kvitvær LeidlandSosialistisk VenstrepartiVaramedlemOyvind.KvitvaerLeidland@politiker.ha.no

Kontaktinformasjon om tenesta

Hå kommune
Rådhusgata 8
4360 Varhaug
Telefon: 51793000