Viktig melding

Lukk meldinga
Du ser her ei liste over alle møta det er sendt innkalling til. Ved å klikke på eit møte får du meir informasjon om møtet.
 
Clear
     
 

Møteplan 2024

Formannskapet

Møteplan 2024
vekedatoStatusSakskartProtokoll
530.01.2024   08.46 - 11.00Møtet er ferdig protokollertInnkalling - Formannskapet - 30.01.2024 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 30.01.2024 (Hoveddokument)
1112.03.2024   08.17 - 10.40Møtet er ferdig protokollertInnkalling - Formannskapet - 12.03.2024 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 12.03.2024 (Hoveddokument)
1723.04.2024   09.27 - 10.25Møtet er ferdig protokollertInnkalling - Formannskapet - 23.04.2024 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 23.04.2024 (Hoveddokument)
2411.06.2024   08.00 - 11.45Møtet er ferdig protokollertInnkalling - Formannskapet - 11.06.2024 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 11.06.2024 (Hoveddokument)
2520.06.2024   17.00 - 17.03Møtet er ferdig protokollertInnkalling - Formannskapet - 20.06.2024 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 20.06.2024 (Hoveddokument)
3527.08.2024   08.00 - 13.00Møtet er under planlegging
4001.10.2024   08.00 - 13.00Møtet er under planlegging
4505.11.2024   08.00 - 13.00Møtet er under planlegging
4826.11.2024   08.00 - 13.00Møtet er under planlegging
5012.12.2024   08.00 - 13.00Møtet er under planlegging

Medlemmer

NamnPartiMedlemTelefonEpost
Andreas BjorlandKristeleg FolkepartiOrdførar92890333Andreas.Bjorland@politiker.ha.no
Svein Arve NygårdFremskrittspartietVaraordførar90084495Svein.Arve.Nygard@politiker.ha.no
Gunn Dalen HålandHøgreMedlem97561987Gunn.DalenHaland@politiker.ha.no
Trond KnutsenHøgreMedlem90180906Trond.Knutsen@politiker.ha.no
Njål SikvelandArbeidarpartietMedlem46953119Njal.Sikveland@politiker.ha.no
Marianne H OsmundsenFremskrittspartietMedlem93432421Marianne.Houen.Osmundsen@politiker.ha.no
Elin Hetland MongHå-listaMedlem47501246Elin.HetlandMong@politiker.ha.no
Renate SkrettingKristeleg FolkepartiMedlem99580575Renate.Skretting@politiker.ha.no
Svein HøylandSenterpartietMedlem97099201Svein.Hoyland@politiker.ha.no
Eli Irene Wetteland NygårdFremskrittspartietVaramedlem95331356EliIrene.WettelandNygard@politiker.ha.no
Geir UndheimFremskrittspartietVaramedlem95006960Geir.Undheim@politiker.ha.no
Håkon KviaFremskrittspartietVaramedlem99021030Hakon.Kvia@politiker.ha.no
Svein Kåre HegelstadFremskrittspartietVaramedlem90775049SveinKare.Hegelstad@politiker.ha.no
Bodvar VoldHøgreVaramedlem97147703Bodvar.Vold@politiker.ha.no
Gunn Hege Skretting SirevågHøgreVaramedlemGunnHege.SkrettingSirevag@politiker.ha.no
Irene OmlandHøgreVaramedlem47510131irene.omland@politiker.ha.no
Jan Harald ForsmoHøgreVaramedlem46944273JanHarald.Forsmo@politiker.ha.no
Magnus ÅnestadKristeleg FolkepartiVaramedlem92067840Magnus.Anestad@politiker.ha.no
Olaus Trygve BjulandKristeleg FolkepartiVaramedlemOlausTrygve.Bjuland@politiker.ha.no
Stein AarslandKristeleg FolkepartiVaramedlem48235570Stein.Aarsland@politiker.ha.no
Vegard AskKristeleg FolkepartiVaramedlem92649080vegard.ask@politiker.ha.no
Merethe Elin KviaHå-listaVaramedlem46922107MeretheElin.Kvia@politiker.ha.no
Reidar HålandHå-listaVaramedlemReidar.Haland@politiker.ha.no
Sefany MesfinHå-listaVaramedlem99214802Sefany.Mesfin@politiker.ha.no
Wibecke NatåsArbeidarpartietVaramedlem91353216Wibecke.Natas@politiker.ha.no
Gry Kirsti Høyland SirevågSenterpartietVaramedlem93879857GryKirsti.HoylandSirevag@politiker.ha.no

Kontaktinformasjon om tenesta

Hå kommune
Rådhusgata 8
4360 Varhaug
Telefon: 51793000