Du ser her ei liste over alle møta det er sendt innkalling til. Ved å klikke på eit møte får du meir informasjon om møtet.
 
Clear
     
 

Møteplan 2022

Utval for helse- og sosialsaker

Møteplan 2022
vekedatoStatusSakskartProtokoll
425.01.2022   08.15 - 09.30Vedtak er påført møtetInnkalling - Utval for helse- og sosialsaker - 25.01.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Utval for helse- og sosialsaker - 25.01.2022 (Hoveddokument)
1405.04.2022   08.15 - 09.30Vedtak er påført møtetInnkalling - Utval for helse- og sosialsaker - 05.04.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Utval for helse- og sosialsaker - 05.04.2022 (Hoveddokument)
2231.05.2022   08.15 - 11.00Vedtak er påført møtetInnkalling - Utval for helse- og sosialsaker - 31.05.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Utval for helse- og sosialsaker - 31.05.2022 (Hoveddokument)
3927.09.2022   08.15 - 12.00Møtet er under planlegging
4325.10.2022   08.15 - 12.00Møtet er under planlegging
4722.11.2022   08.15 - 12.00Møtet er under planlegging

Medlemmer

NamnPartiMedlemTelefonEpost
Mariann SkjærpeHå-listaUtvalsleiar41282243Mariann.Skjaerpe@politiker.ha.no
Sefany MesfinHå-listaNestleiar99214802Sefany.Mesfin@politiker.ha.no
Kjersti SkjævelandKristeleg FolkepartiMedlem40219037Kjersti.Skjaeveland@politiker.ha.no
Magnus ÅnestadKristeleg FolkepartiMedlem92067840Magnus.Anestad@politiker.ha.no
Gry Kirsti Høyland SirevågSenterpartietMedlem93879857GryKirsti.HoylandSirevag@politiker.ha.no
Silje Hadland HaarrSenterpartietMedlem48293349Silje.HadlandHaarr@politiker.ha.no
Marianne Houen OsmundsenFremskrittspartietMedlem93432421Marianne.Houen.Osmundsen@politiker.ha.no
Jan Harald ForsmoHøgreMedlem46944273JanHarald.Forsmo@politiker.ha.no
Øyvind Kvitvær LeidlandSosialistisk VenstrepartiMedlem90512529Oyvind.KvitvaerLeidland@politiker.ha.no
Eli BjulandKristeleg FolkepartiVaramedlem90278603Eli.Bjuland@politiker.ha.no
Jorunn Bø LøgeKristeleg FolkepartiVaramedlem47500664Jorunn.BoLoge@politiker.ha.no
Stein AarslandKristeleg FolkepartiVaramedlem48235570steinaarsland@gmail.com
Vegard AskKristeleg FolkepartiVaramedlem92649080vegard.ask@politiker.ha.no
Andreas TysseFremskrittspartietVaramedlem91868373
Eli Irene Wetteland NygårdFremskrittspartietVaramedlem95331356Eli.Irene.Nygard@politiker.ha.no
Jonas VarhaugFremskrittspartietVaramedlem90579580jonas.varhaug@gmail.com
Dagne Skjærpe AksnesHøgreVaramedlem48228828DagneSkjaerpe.Aksnes@politiker.ha.no
Einar VigrestadHøgreVaramedlem93239774Einar.Vigrestad@politiker.ha.no
Irene OmlandHøgreVaramedlem47510131irene.omland@politiker.ha.no
Geir UndheimHå-listaVaramedlem95006960geir.undheim@rogfk.no
Henriette MjåtveitHå-listaVaramedlem90739510henriette.mjatveit@ha.kommune.no
Maria Leonora VålandHå-listaVaramedlem95439782MariaLeonora.Valand@ha.kommune.no
Anders Braut UelandSenterpartietVaramedlem90134805Anders.BrautUeland@politiker.ha.no
Anne Vold JensenSenterpartietVaramedlem99405001AnneVold.Jensen@politiker.ha.no
Ove AanestadSenterpartietVaramedlem
Martin SalteArbeidarpartietVaramedlem90183082
Tina Salte RoslandArbeidarpartietVaramedlem99701790Tina.SalteRosland@politiker.ha.no
Kjell Tore SkrettingVaramedlem

Kontaktinformasjon om tenesta

Hå kommune
Rådhusgata 8
4360 Varhaug
Telefon: 51793000