Utval for tekniske saker og næring

Utvalet består av 9 medlemmar + 1 representant for barn og unge. 

 Sakspapir til møta ligg på nett omlag ei veke før kvart møte.

 
Parti Navn E-postadresse Mobilnummer
Krf Andreas   Bjorland (Leiar)  andreas.bjorland@politiker.ha.no 928 90 333
H Ådne Skrettingland (Nestleiar) aadne.skrettingland@politiker.ha.no 911 51 144
H Kjersti Fuglestad kjersti.fuglestad@politiker.ha.no 952 49 314
Ap Ane Undheim Salte ane.undheim.salte@politiker.ha.no 948 35 841
Sp Arna Høyland arna.hoyland@politiker.ha.no 406 75 132
SH Magnar Mattingsdal magnar.mattingsdal@politiker.ha.no 958 16 137
Nl Mette Hauge  mette.haugesikveland@politiker.ha.no 986 23 806
Nl Terje Undheim terje.undheim@politiker.ha.no 990 46 893
Frp Paul Skretting paul.skretting@politiker.ha.no 916 49 985
Barn og unges representant Lars Erling Friestad lefr@ha.kommune.no 51 79 30 74
Fann du det du leita etter?