Formannskap

Formannskapet har 9 medlemmar ifrå kommunestyret. 

 Sakspapir til møta ligg på nett omlag ei veke før kvart møte.

 
Parti Navn E-post adresse Mobilnummer
Krf Jonas Skrettingland (Ordførar) jonas.skrettingland@politiker.ha.no 917 08 515
H Mons Skrettingland (Varaordførar) mons.skrettingland@politiker.ha.no 915 64 440
Nl Grete Hove Vikedal grete.hove.vikedal@politiker.ha.no 916 71 411
Nl Terje Mjåtveit terje.mjatveit@politiker.ha.no 992 14 876
Nl Trond Knutsen trond.knutsen@politiker.ha.no 901 80 906
Uavh. Merethe Elin Kvia merethe.elin.kvia@politiker.ha.no 982 89 570
Frp Svein Arve Nygård svein.arve.nygard@politiker.ha.no 900 84 495
Sp Svein Høyland svein.hoyland@politiker.ha.no 970 99 201
Ap Tone Elin Berge tone.elin.berge@politiker.ha.no 995 16 178
Fann du det du leita etter?